BALIKESİRSPOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BALIKESİRSPOR

BaLıKeSirSpOrUn GaYrİ ReSmİ TaRaFtAr sİTeSi

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Balıkesir Belediyesi Uluslararası Kalite Belgesi Aldı

2 posters
YazarMesaj
yasin_26
Yönetici
Yönetici
yasin_26

Balıkesir Belediyesi Uluslararası Kalite Belgesi Aldı Empty
MesajKonu: Balıkesir Belediyesi Uluslararası Kalite Belgesi Aldı   Balıkesir Belediyesi Uluslararası Kalite Belgesi Aldı Icon_minitimeSalı Eyl. 04 2007, 15:05

Balıkesir Belediyesi`nde, “ISO 9001-2000 Uluslararası Kalite Belgesi” almak için yaklaşık bir yıldır sürdürülmekte olan çalışmalar tamamlanmıştır.

TÜV-CERT`in Türkiye`deki akreditasyon kuruluşu olan BBS Avrasya kalite denetim ve belgelendirme firması uzmanlarının, geçen Ağustos ayı içinde yaptıkları son denetimlerden sonra, ISO 9001-2000 Uluslararası Kalite Belgesi`ni almaya hak kazanan, Balıkesir Belediyesi`nde, “Belge Takdim Töreni” düzenlenecektir.

Belge Takdim Töreni`nden sonra, Belediye binasının önündeki göndere “ISO 9001-2000 Uluslararası Kalite Belgesi” bayrağı çekilecektir.

Belediyemiz hizmetlerinin uluslararası kalite standartlarında yürütülme seviyesine gelindiğini gösteren bu mutlu günümüzde, şehrimizin değerli basın mensuplarını aramızda görmek, bizleri mutlu edecektir.

Saygılarımızla..

Tarih : 05.09.2007, Çarşamba
Saat : 14:00
Yer : Belediye Binası Meclis Toplantı Salonu

alıntıdır..
selahattin_gs
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
selahattin_gs

Balıkesir Belediyesi Uluslararası Kalite Belgesi Aldı Empty
MesajKonu: Geri: Balıkesir Belediyesi Uluslararası Kalite Belgesi Aldı   Balıkesir Belediyesi Uluslararası Kalite Belgesi Aldı Icon_minitimeCuma Eyl. 07 2007, 11:51

hayırlı uğurlu olsun balıkesirimize

Balıkesir Belediyesi Uluslararası Kalite Belgesi Aldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-