BALIKESİRSPOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BALIKESİRSPOR

BaLıKeSirSpOrUn GaYrİ ReSmİ TaRaFtAr sİTeSi

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İzin bitti şimdi iş zamanı

3 posters
YazarMesaj
Cix.SchiptaR
Bölüm sorumlusu
Bölüm sorumlusu

İzin bitti şimdi iş zamanı Empty
MesajKonu: İzin bitti şimdi iş zamanı   İzin bitti şimdi iş zamanı Icon_minitimePerş. Eyl. 06 2007, 16:31

Lige verilen aradan yararlanarak Antalya Lara'daki Miracle Resort Hotel'de aileleriyle birlikte tatillerini geçiren oyuncularımız Diego Alfredo Lugano, Edu Dracena ve Deivid de Souza, bu kısa tatilde moral depoladıklarını, artık Turkcell Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi maçlarına konsantre olacaklarını belirterek, "İzin bitti, şimdi iş zamanı" dediler.
Tatillerini geçirdikleri Miracle Resort Hotel'in voleybol sahasında bir araya gelen oyuncularımız Lugano, Edu ve Deivid ilk önce voleybol, ardından da filenin boyunu kısaltarak ayak tenisi oynadılar. Eğlenceli geçen maçların ardından lig ve Avrupa maçlarıyla ilgili açıklamalar yapan oyuncularımız, moralli ve yenilenmiş olarak maçlara çıkacaklarını söylediler.
Oyuncularımızdan Lugano, lige verilen arayı kendilerince iyi bir şekilde değerlendirdiklerini belirterek "Bu kısa ara bizim için çok iyi oldu. Stresli ve zorlu maçlardan sonra böyle bir şeye, yenilenmeye ihtiyacımız vardı. Maçlar ve kamplar nedeniyle, ailemizle bu kadar uzun süreli bir arada olamıyorduk. Bu tatilde bu fırsatı da yakaladık. Otel görevlileri de bizi çok iyi ağırladı. Sezon başında en büyük hedefimiz elemeyi geçip, Şampiyonlar Ligi'ne kalabilmekti. Bunu gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Ben bundan sonra önümüzün daha açık olduğu kanısındayım. Gurubumuzda ilk iki sırada yer alıp gidebileceğimiz noktaya kadar gideceğimizi düşünüyorum. Çünkü kulüp, taraftar yapısı, yönetim, oyuncu kadrosu buna müsait. Başımızda da Zico gibi futbolu çok iyi bilen, oyuncularıyla iyi diyalog kurabilen kaliteli bir futbol adamı var. Fenerbahçe Avrupa'nın futbolda söz sahibi kulüplerinin potansiyeline sahip. O nedenle Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarında başarılı olmaması için hiçbir neden yok. Türkiye ligine de bundan sonra daha iyi konsantre olacağız. Artık puan kayıplarının son bulacağı inancındayım. Sezon başı yaşanan kayıpları ise normal karşılamak lazım. Ligde de bundan sonrası çok daha iyi olacak" diye konuştu
Kendilerini en iyi şekilde ağırlayan otel yetkililerine teşekkür ederek söze başlayan oyuncularımızdan Edu ise, Gençlerbirliği Oftaş maçını yarıda bırakmasına neden olan sakatlığının tamamen geçtiğini, kendisini hazır hissettiğini söyledi. Edu, "Oftaş maçında oyundan çıkmama neden olan sakatlığım tamamen geçti. Şu an için hiçbir sorunum kalmadı. Antalya'da kısa süre de olsa iyi dinlendik. Bu ara hepimize iyi geldi. Hem dinlenip moral depoladık, hem de aile üyelerimizle iyi vakit geçirdik. Artık sıra futbol oynamaya geldi. Yarından itibaren antrenmanlara başlıyoruz. İlk önce Rizespor'la ligde karşılaşacağız, ardından bizim için çok önemli olan Inter maçına çıkacağız. Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maçımızdan iyi bir sonuç alırsak gerisini de başarıyla getireceğimize inanıyorum. Grubumuzda özellikle kendi sahamızda oynayacağımız maçlardan iyi sonuçlarla ayrılmalıyız. Deplasman maçlarında da planladığımız puanları toplarsak, bir üst tura çıkabiliriz. Ben bu kadroya güveniyorum. Oyuncular bir birini tanıyor ve Avrupa maçları için yeterli tecrübemiz var. Türkiye Ligi içinse, ligin henüz başındayız diyebilirim. Asıl lig bundan sonra başlayacak. Bizim için çok önemli olan Şampiyonlar Ligi ön eleme turları sırasında, ligde oynadığımız maçlardan belki iyi sonuçlarla ayrılamadık ama, ben bu sıkıntılı süreyi en az kayıpla atlattığımıza inanıyorum. Bundan sonra hem lig, hem de Şampiyonlar Ligi maçlarına daha iyi konsantre olup başarılı sonuçlar alacağız" diye konuştu.
Balkes_Fb
Yönetici
Yönetici
Balkes_Fb

MesajKonu: Geri: İzin bitti şimdi iş zamanı   İzin bitti şimdi iş zamanı Icon_minitimePerş. Eyl. 06 2007, 16:33

sağol eline sağlık.
https://balikesirspor.all-up.com
yasin_26
Yönetici
Yönetici
yasin_26

MesajKonu: Geri: İzin bitti şimdi iş zamanı   İzin bitti şimdi iş zamanı Icon_minitimePerş. Eyl. 06 2007, 16:35

Haber için eline sağlık kardeş

İzin bitti şimdi iş zamanı
1 sayfadaki 1 sayfası