BALIKESİRSPOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BALIKESİRSPOR

BaLıKeSirSpOrUn GaYrİ ReSmİ TaRaFtAr sİTeSi

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

"Gruptan kesinlikle çıkarız"

2 posters
YazarMesaj
yasin_26
Yönetici
Yönetici
yasin_26

"Gruptan kesinlikle çıkarız" Empty
MesajKonu: "Gruptan kesinlikle çıkarız"   "Gruptan kesinlikle çıkarız" Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08 2007, 12:15

"Gruptan kesinlikle çıkarız" Newsmansetresimnamahmutst3

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Inter, CSKA Moskova ve PSV Eindhoven ile birlikte yer aldıkları (G) grubundan, sahalarında maç kaybetmemeleri halinde çıkacaklarını söyledi.
Uslu, FB TV'ye yaptığı açıklamada, yönetimleri boyunca 4. kez Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceklerini belirterek, ''Buralarda başarılı olmamız lazım. Grupta en güçlü görünen takım Inter. Bu takımı sahamızda yendiğimiz takdirde, gruptan 2. sırada çıkabiliriz sanıyorum'' dedi.
CSKA Moskova ve PSV Eindhoven'ın da iyi takımlar olduğunu ifade eden Uslu, açıklamasını şöyle sürdürdü: ''PSV'nin şu anda stoperi yok. CSKA ile ilgili de rahat galibiyet alacağımıza inanıyorum. Bizim en önemli rakibimiz Inter. Eğer sahamızda puan kaybetmezsek, gruptan kesinlikle çıkarız. Çıkmamız da gerekiyor, çünkü Türkiye'nin bu tür başarılara ihtiyacı var.''

Sarı-lacivertli futbolcu Ali Bilgin ise, Şampiyonlar Ligi'nde Türkiye'yi ve Fenerbahçe camiasını en iyi şekilde temsil edeceklerini belirterek, "Şampiyonlar Ligi'nde yer alan tüm ekipler çok iyi takımlardan oluşuyor. Gruba baktığımız zaman şansımız olduğunu düşünüyorum. Son maçlarda gösterdiğimiz performansı gösterdiğimiz takdirde başarılı olacağımıza inanıyorum. Orada Fenerbahçe'yi ve Türkiye'yi temsil edeceğiz. Bunun bilincindeyiz. Takım olarak Fenerbahçemizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.
Cix.SchiptaR
Bölüm sorumlusu
Bölüm sorumlusu

"Gruptan kesinlikle çıkarız" Empty
MesajKonu: Geri: "Gruptan kesinlikle çıkarız"   "Gruptan kesinlikle çıkarız" Icon_minitimePaz Eyl. 09 2007, 11:33

payLasım için saoL

"Gruptan kesinlikle çıkarız"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-