BALIKESİRSPOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BALIKESİRSPOR

BaLıKeSirSpOrUn GaYrİ ReSmİ TaRaFtAr sİTeSi

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Nazilli Belediyespor üç puana odaklandı

3 posters
YazarMesaj
Balkes_Fb
Yönetici
Yönetici
Balkes_Fb

Nazilli Belediyespor üç puana odaklandı Empty
MesajKonu: Nazilli Belediyespor üç puana odaklandı   Nazilli Belediyespor üç puana odaklandı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08 2007, 13:40

TFF. 3. Lig 3. Grup takımlarından Nazilli Belediyespor, bu hafta sahasında oynayacağı Akhisar Belediyespor maçından 3 puan bekliyor.
Teknik direktör Erhan Dodanlı yaptığı açıklamada, ligin ilk maçında beklemedikleri bir yenilgi aldıklarını söyledi.

Torbalıspor maçının şokunu atlattıklarını belirten Dodanlı, şöyle dedi: ''Sahamızda, taraftarlarımızın önünde oynayacağımız Akhisar Belediyespor maçının çalışmalarını sürdürüyoruz. Bu önemli maçta hem taraftarlarımıza futbol ziyafeti çekeceğiz, hem de galibiyet serisini başlatacağız. Kart cezalısı Fırat'ın dışında eksiğimiz yok. Oyuncularımın antrenmanlardaki gösterdikleri üstün performans ve hırsları beni sevindiriyor. Ben bu oyuncularımın bu çalışma hırslarını Akhisar Belediyespor karşılaşmasında da sahaya yansıtacaklarına inanıyorum.''
https://balikesirspor.all-up.com
yasin_26
Yönetici
Yönetici
yasin_26

MesajKonu: Geri: Nazilli Belediyespor üç puana odaklandı   Nazilli Belediyespor üç puana odaklandı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08 2007, 15:12

haber için sağol kardesh
selahattin_gs
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
selahattin_gs

MesajKonu: Geri: Nazilli Belediyespor üç puana odaklandı   Nazilli Belediyespor üç puana odaklandı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08 2007, 15:28

eywallah

Nazilli Belediyespor üç puana odaklandı
1 sayfadaki 1 sayfası