BALIKESİRSPOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BALIKESİRSPOR

BaLıKeSirSpOrUn GaYrİ ReSmİ TaRaFtAr sİTeSi

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Balıkesir'i seviyorum.Çünkü...

4 posters
YazarMesaj
yasin_26
Yönetici
Yönetici
yasin_26

Balıkesir'i seviyorum.Çünkü... Empty
MesajKonu: Balıkesir'i seviyorum.Çünkü...   Balıkesir'i seviyorum.Çünkü... Icon_minitimePtsi Eyl. 03 2007, 13:04

Balıkesir'i seviyorum.Çünkü;benim toprağım. Doğma büyüme Balıkesir'liyim ve halen Balıkesir'de yaşıyorum.Diğer büyük şehirlere göre daha güvenli, daha küçük bütçeyle burada yaşayabilirsiniz. Ulaşım sorunu yaşamazsınız. Mahalle pazarlarında özellikle yazın her türlü meyva ve sebzenin tazesini ve ucuza bulabilirsiniz. Seviyorum işte, bahane aramaya gerek yok. Balıkesir benim toprağım, bundan daha güçlü bir sevgi sebebi olabilir mi?
Balkes_Fb
Yönetici
Yönetici
Balkes_Fb

MesajKonu: Geri: Balıkesir'i seviyorum.Çünkü...   Balıkesir'i seviyorum.Çünkü... Icon_minitimePtsi Eyl. 03 2007, 13:37

doğma büyüme buralıyım mahalle yapımız bakımındanda balıkesirin en güvenli en güzel mekanlarından bi yerde büyüdüm ve hala yaşıyorum. balıkesir yavaş yavaş gelişmektedir yatırım yapmak isteyenler için en önemli il dir benim için işsiz sayısı çok herhangi bir yatırım olduğunda çalışacak çok ve bir o kadarda gelişecektir şuanki belediye başkanımızda şehrimiz için herşeyin en iyisini yapıyor ona buradan teşekkürü borç biliyorum balıkesir benim gözümde türkiyedeki yaşam bakımından ilk sıralarda yer alan bir il.yazın tatil için mekanları,su kaynakları,toprak yapısı,ilkimi,ulaşım alanları bakımından çok güzel bir yer. balıkesirde en çok istediğim yatırım alanlarının çok olması..
https://balikesirspor.all-up.com
Cix.SchiptaR
Bölüm sorumlusu
Bölüm sorumlusu

MesajKonu: Geri: Balıkesir'i seviyorum.Çünkü...   Balıkesir'i seviyorum.Çünkü... Icon_minitimePerş. Eyl. 06 2007, 17:39

hAyatıMda 2 vATAnıM oLdu MutLuLukLarımı yaSADım ßu sEhirDe yapaDıqıM cıLqınLıkLArı ßaLıkesirDe yaptıM öMrüMün eN iyi 2 seNesi qeCirdİm !
selahattin_gs
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
selahattin_gs

MesajKonu: Geri: Balıkesir'i seviyorum.Çünkü...   Balıkesir'i seviyorum.Çünkü... Icon_minitimeCuma Eyl. 07 2007, 11:56

çünkülerle anlatılmaz yaşamayanda anlayamaz balıkesiri çünkü en mutlu yıllarım geçiyor 2 memleketim oldu

Balıkesir'i seviyorum.Çünkü...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-